KURUMSAL TVNerede olursa olsun, konuklarınıza keyifli vakit geçirebilecekleri bir içerik sunarken, vakit geçirmek için izlenen herhangi bir TV ekranını,

  • tüm içerik ve yayın akışını tek merkezden yönetebilir,
  • her bir ekranın içeriğini AYRI AYRI düzenleyip, kontrol edebilir,

“içerik paylaşım sistemi, aktif bir bilgi ekranı ve reklam-tanıtım platformu”na dönüştürebilir, Google Server alt yapısı ile online olarak yönetirsiniz.


Farklıdır

  • I-Sign Corporate TV, konvansiyonel TV yayın kanalının, İnternet TV’nin, DVD veya USB player’in yapamadığını yapar. Sistem bünyesindeki TV ekranlarını, “sıradan ekran” olmaktan çıkarır.
  • I-Sign ile bağımsız olarak ve hızlı güncellenebilen, içeriği tam yönetebilen bir sisteminiz olur. Merkezi yönetim ve planlama doğrultusunda noktasal görüntü, müzik, bilgi, duyuru ve reklam paylaşımların yapılmasını sağlar.

Sistem bir Kapalı Devre Yayını, DVB IPTV veya Internet TV değildir. Lisansa veya yönetmeliğe doğrudan tabi değildir. I-Sign Box yayın siteminin diğer digital signage sistemlerinden farkları:

Pratik ve kolay yönetim,

Optimize edilmiş güçlü donanım,

Full HD içerikle maksimum görüntü kalitesi (2K ve 4K opsiyoneldir)

Yayın akışından bağımsız sınırlı internet kullanımı,

İçerik ve data transfer güvenliği,

Tam ses ve görüntü senkronizasyonu,

Ekonomiktir

Yıllık sözleşmeniz kapsamında; yazılım ve server kullanım bedelleri, sürekli güncellenen görüntü kütüphanelerinden video içerik kullanımı, yazılım versiyon güncellemeleri, yeni özellikleri kullanma, 7/24 Call Center/ Help Desk ve remote destek hizmetlerinden yararlanırsınız.

Kolay Yönetim 

Tek merkezden, tüm ekranlarınıza anında erişir, dilerseniz nokta bazında yayın akışını düzenler ve denetlersiniz.

Sisteminizdeki tüm ekranları, tekli, gruplar halinde yada toplu olarak yazılım ara yüzü üzerinden yöneterek, içeriğinizin belirlediğiniz ekranda görülmesini sağlarsınız. Sistemin modüler yapısı, çok hızlı ve pratik genişleme, gelişme imkanı sunar.

Zengin ve sürekli güncellenen içerik videolarla, modadan turizme, extreme sporlardan eğlenceye farklı kategorilerdeki görüntü kütüphanelerimizden ve  yönetim panelinizde size özel içerik alanına yükleyeceğiniz görüntülerin, ekranlarınızdaki yayınlarını planlarsınız.

Belirlediğiniz tarih ve saatlerde, dilediğiniz ekranlarınızda, eğitim, personel motivasyon veya kurumiçi duyurularınızın paylaşımların yapabilirsiniz.

 

Maksimum Güvenlik 

Sistem güvenlik kodlamasına uygun olmayan hiçbir içeriğin yazılım ve donanımsal olarak ekranlara ulaşmasına izin vermemektedir.

Yazılım, yönetim panelinizdeki içerik alanınıza, sadece yetkili erişimle yüklenen video-ses içeriği, RSS data, görsel haber içerik havuzlarına izin vermektedir. Gerek yükleme, gerekse oynatım esnasında çift yönlü şifreleme ile system denetlenmekte ve tüm erişim logları anlık olarak tutulmaktadır.

Sistem Denetimi 

Sistemde devrede olan Tüm cihazların güncel durumları (açık-kapalı, HDMI port bilgisi, gösterilen içerik bilgisi, erişimler, güncellemeler, girişimler ve uyarılar) loglanmaktadır. Mesaj olarak yönetim panelinize yetkililere iletilmektedir.

Internet bağlantı sorunları, arızalı veya çalışmayan cihaz bilgisi Çağrı Merkezimiz tarafından da takip edilmektedir. Yetkili kişi telefon ile aranarak sistem kontrol edilmekte ve gerektiğinde uzaktan erişim veya telefon desteği ile sorunun giderilmesi için teknik yardım verilmektedir.

İhtiyaç ve onay durumunda teknik servis gönderilmekte veya arızalı cihazın yerine 48 saat içinde yeni cihaz kargo ile değiştirilmektedir.

Cihazların tüm donanımsal verileri Yazılım Merkezimizde ve Çağrı Merkezinde bulunmaktadır. Gerekli güvenlik sorularının teyidinden sonra kayıtlı görüşme ile teknik yardım sağlanmaktır.

Ekran seçiminde sistemimize tam entegre edilmiş olan akredite Özel Philips Signage serisi ekranlar kullanıldığında, sistemimiz TV ekranını denetlemektedir. Kanalın izinsiz değiştirilmesi durumunda, merkeze rapor vererek görüntüyü otomatik olarak yayına geri döndürmektedir.

Doğru Altyapı 

Sitem gerek donanım yatırımı, gerekse kurulum ve çalıştırma maliyetlerinde mükemmel optimize edilmiştir. Cloud bazlı çalışan sistemimizin yayın akışında stream kullanılmadığından, Internet kullanımı çalışmanızı aksatmayacak şekilde planlanmaktadır.

Sistem aynı mekanda bulunan birden fazla ekranda, farklı içeriklerin gösterimi ile görsel zenginlik sağlarken, reklam-duyuru-ürün/menü/hizmet tanıtımı gibi içerikler, istendiğinde lokasyon bazlı, istendiğinde tüm ekranlarda senkron gösterimini sağlanmaktadır.

 

Ortam Müzik Yayın Hizmeti 

Gerekli yasal altyapı çalışmalarını sağlamanız durumunda müzik yayınınız da aynı sistemden yapabilmektedir. Lokasyon bazlı belirlenen içeriklere göre yapılan müzik yayınında, sistemimizin en önemli özelliği; görüntü ve ses bağımsız olarak yapılan yayın içeriğinde sesli reklamların gösteriminde, müzik yayını (belirlenmiş seçiminiz doğrultusunda) duraklatılarak, reklamın veya duyurunun sesi yayınlanmakta ve reklam/duyuru bitince normal müzik yayın akışına dönebilmesidir.

Kolay Kurulum 

Tüm noktalarda sorunsuz, hızlı ve kolay kurulum için sistemin tüm donanımı optimize edilmiştir. Sistemin kurulacağı noktada TV ve internet bağlantısı için modem/router bulunması yeterlidir.

i-sign box cihazımızın mevcut veya yeni Ekran ile HDMI ve elektrik bağlantısının yapılması, Repeater/Access Point Cihazımızın mevcut modem ile bağlantısının yapılması yeterlidir. Kurulum Kılavuzu, Çağrı Merkezi desteği ile hızlı kurulum ve ihtiyaç durumunda Türkiye’nin her noktasına isteğe bağlı servis yönlendirme hizmeti sağlanabilmektedir.